Dealer Roku 2016

Dziękujemy za zaufanie!

Tytuł Dealera Roku 2016 dla Firmy Karlik.

Jubileuszowy rok przyniósł Firmie Karlik sukces i wielki powód do dumy. Podczas dorocznej konferencji dealerskiej organizowanej przez Volvo Car Poland ogłoszono zwycięzcę konkursu Volvo Masters i wyłoniono najlepszego dealera w całej sieci Volvo. Miło nam poinformować, że Tytuł Dealera Roku 2016 otrzymała Firma Karlik, która przez cały rok aktywnie i rzetelnie realizowała wyznaczone punkty konkursu i najlepiej sprostała wymogom stawianym przez importera.

Dealerzy byli oceniani przez cały rok pod kątem licznych i wymagających kryteriów ustalonych przez Volvo Car Poland. Wśród wyznaczników decydujących o przyznaniu tytułu Dealera Roku znalazły się między innymi:  realizacja planów sprzedaży samochodów nowych części i akcesoriów,  prezentowany zgodnie ze standardami najwyższy poziom obsługi klienta, a także jakość i rodzaj prowadzonych regionalnie działań marketingowych.

„Rok 2017 to jubileusz zarówno dla szwedzkiej marki, jak również dla Firmy Karlik celebrującej 15-lecie współpracy z marką Volvo, dlatego otrzymana nagroda i tytuł Dealera Roku 2016 ma dla nas szczególne znaczenie i symboliczną wartość. Zwycięska statuetka jest uhonorowaniem intensywnej pracy i zaangażowania całej firmy, jednocześnie daje nam jeszcze większą motywację do realizacji zaplanowanych na ten rok działań. Przed nami kolejne trudne wyzwania – aktualnie trwa kompleksowa modernizacja naszych dwóch stacji dealerskich. Jesteśmy przekonani, że nowoczesna odsłona salonów oraz serwisów po tej metamorfozie, zapewni Klientom najwyższy poziom komfortu i zadowolenia. ” – wypowiada się Joanna Karlik-Knocińska, Właścicielka Firmy Karlik, która osobiście odebrała nagrodę.

aktualne promocje

Nadjeżdża Nowe Volvo XC40

więcej

Kompletne koło zimy

więcej

Napisz do nas

Specjalista ds. Administracji Sprzedaży

Magdalena
Kukieła

Magdalena Kukieła

(61) 895 81 50

m.kukiela@karlik.dealervolvo.pl

Sekretarka

Anna
Nowak

Anna Nowak

(61) 895 81 50

a.nowak@karlik.dealervolvo.pl

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych promocjach?

zapisz się do newslettera