CYKL EVENTÓW Z VOLVO XC60

RELACJE Z WYDARZEŃ

16 WRZEŚNIA 

PIKNIK RODZINNY Z VOLVO XC60

W ramach cyklu eventów z nowym modelem Volvo XC60 zorganizowaliśmy w sobotnie przedpołudnie w dniu 16 września piknik rodzinny dla Klientów oraz przyjaciół marki Volvo. W przestrzeniach restauracji oraz ogrodu SPOT przygotowano atrakcje dla wszystkich uczestników. „Nasza firma często inicjuje wydarzenia, dzięki którym możemy spotykać się z naszymi Klientami i Partnerami biznesowymi. Formuła pikniku rodzinnego pozwoliła nam zwrócić uwagę na wartości marki Volvo dla której ważne są rodzina, bezpieczeństwo, wspólne spędzanie czasu i dzielenie się pasjami. Cenimy takie chwili, kiedy  możemy prowadzić wspólne rozmowy i to nie tylko o motoryzacji.” – wypowiada się Jacek Skolimowski Dyrektor Sprzedaży w Firmie Karlik.

Zachęcamy do obejrzenia relacji filmowej!

 

 

14 WRZEŚNIA 

WARSZTATY Z VOLVO XC60 W COUNTRY PARKU

W ramach cyklu spotkań z nowym modelem Volvo XC60 zaprosiliśmy w dniu 15 września wybraną grupę klientów na warsztaty, zorganizowane na terenie Country Parku. Teoretyczne wykłady połączone z jazdami testowymi to doskonała okazja, aby poznać nowoczesne systemy bezpieczeństwa i ich zastosowanie w praktyce.

Relację z warsztatów prezentujemy w poniższym materiale filmowym!

 

29-30 LIPCA

WEEKEND Z FLOTĄ MODELI VOLVO XC60 

Premiera nowego Volvo XC60 to najbardziej wyczekiwane wydarzenie motoryzacyjne 2017 roku.

Po raz pierwszy w Poznaniu, specjalnie dla Państwa udostępniliśmy do jazd testowych flotę najważniejszego modelu z rodziny Volvo – nowoczesnego SUV-a o zachwycającym, skandynawskim obliczu.

Podczas weekendu z modelami XC60 zaproszeni goście mogli wziąć udział w interesujących wykładach teoretycznych z zakresu systemów bezpieczeństwa i  najnowszych technologii stosowanych w modelach Volvo. Dodatkowo w salonie podczas wydarzenia przygotowaliśmy też aktywną ekspozycję oryginalnej biżuterii pARTs wykonanej z części samochodowych Volvo oraz akcesoria Volvo z serii Lifestyle Collection.

Zapraszamy do obejrzenia filmu!

 

 

14 LIPCA 2017

PREMIERA VOLVO XC60 W ZIELONEJ GÓRZE 

Tego wieczoru tylko wybrana grupa zaproszonych gości wzięła udział w osobistym spotkaniu z NOWYM VOLVO XC60 – samochodem, który jest najbardziej wyczekiwaną premierą motoryzacyjną roku 2017 i najważniejszym dla marki Volvo modelem.

Po zapoznaniu z wnętrzami showroomu udaliśmy się we wspólną podróż i razem przeniesiemy w przestrzeń na dachu Galerii Grafitt. Na premierze pod gwieździstym niebem spotkaliśmy w jednym miejscu flotę najnowszych oraz najbardziej luksusowych modeli Volvo z serii 90.

Było nam bardzo miło spotkać się z Państwem tego wieczoru. Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia.

 

aktualne promocje

Poznaj nowe Volvo XC40

więcej

W życiu ważna jest harmonia

więcej

Napisz do nas

Specjalista ds. Administracji Sprzedaży

Magdalena
Kukieła

Magdalena Kukieła

(61) 895 81 50

882755907

m.kukiela@karlik.dealervolvo.pl

Sekretarka

Anna
Nowak

Anna Nowak

(61) 895 81 50

a.nowak@karlik.dealervolvo.pl