Dealer Roku 2016

Dziękujemy za zaufanie!

Tytuł Dealera Roku 2016 dla Firmy Karlik.

Jubileuszowy rok przyniósł Firmie Karlik sukces i wielki powód do dumy. Podczas dorocznej konferencji dealerskiej organizowanej przez Volvo Car Poland ogłoszono zwycięzcę konkursu Volvo Masters i wyłoniono najlepszego dealera w całej sieci Volvo. Miło nam poinformować, że Tytuł Dealera Roku 2016 otrzymała Firma Karlik, która przez cały rok aktywnie i rzetelnie realizowała wyznaczone punkty konkursu i najlepiej sprostała wymogom stawianym przez importera.

Dealerzy byli oceniani przez cały rok pod kątem licznych i wymagających kryteriów ustalonych przez Volvo Car Poland. Wśród wyznaczników decydujących o przyznaniu tytułu Dealera Roku znalazły się między innymi:  realizacja planów sprzedaży samochodów nowych części i akcesoriów,  prezentowany zgodnie ze standardami najwyższy poziom obsługi klienta, a także jakość i rodzaj prowadzonych regionalnie działań marketingowych.

„Rok 2017 to jubileusz zarówno dla szwedzkiej marki, jak również dla Firmy Karlik celebrującej 15-lecie współpracy z marką Volvo, dlatego otrzymana nagroda i tytuł Dealera Roku 2016 ma dla nas szczególne znaczenie i symboliczną wartość. Zwycięska statuetka jest uhonorowaniem intensywnej pracy i zaangażowania całej firmy, jednocześnie daje nam jeszcze większą motywację do realizacji zaplanowanych na ten rok działań. Przed nami kolejne trudne wyzwania – aktualnie trwa kompleksowa modernizacja naszych dwóch stacji dealerskich. Jesteśmy przekonani, że nowoczesna odsłona salonów oraz serwisów po tej metamorfozie, zapewni Klientom najwyższy poziom komfortu i zadowolenia. ” – wypowiada się Joanna Karlik-Knocińska, Właścicielka Firmy Karlik, która osobiście odebrała nagrodę.

aktualne promocje

Poznaj nowe Volvo XC40

więcej

W życiu ważna jest harmonia

więcej

Napisz do nas

Specjalista ds. Administracji Sprzedaży

Magdalena
Kukieła

Magdalena Kukieła

(61) 895 81 50

882755907

m.kukiela@karlik.dealervolvo.pl

Sekretarka

Anna
Nowak

Anna Nowak

(61) 895 81 50

a.nowak@karlik.dealervolvo.pl