Nie stoimy w miejscu

Zmieniamy się dla Ciebie!

Szanowny Kliencie – zmieniamy się dla Ciebie!

„Zaprojektowane z myślą o Tobie” – takie właśnie będą nowoczesne salony Volvo Firma Karlik po kompleksowej modernizacji, która wraz z początkiem wiosny rozpoczęła się w naszych dwóch lokalizacjach: Poznań-Malta oraz Poznań-Baranowo.

Przed nami kilka miesięcy gruntownych i skomplikowanych prac remontowych,  dzięki którym przestrzeń salonów oraz serwisów zyska nowatorską aranżację, zgodną z aktualnymi standardami Volvo oraz ideą szwedzkiego luksusu. Wszystkie zmiany realizowane są z myślą o naszych Klientach, którym chcemy zapewnić jeszcze większą wygodę i pozytywne doświadczenia podczas pobytu w naszych salonach.

Zaplanowana przebudowa i odnowienie stacji dealerskich Firmy Karlik  potrwa do końca  2017 roku.  W tym czasie dołożymy wszelkich starań, aby zminimalizować wszelkie niedogodności  wynikające z tych zmian. Przepraszamy za utrudnienia i jednocześnie bardzo dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość. Jesteśmy przekonani, że nowoczesna i elegancka odsłona salonów oraz serwisów, utrzymana w duchu skandynawskiego designu zapewni Klientom najwyższy poziom komfortu i zadowolenia.

aktualne promocje

WEEKEND OTWARTYCH CEN VOLVO

więcej

NIEZMIENNIE W FORMIE

więcej

Napisz do nas

Specjalista ds. Administracji Sprzedaży

Magdalena
Kukieła

Magdalena Kukieła

(61) 895 81 50

m.kukiela@karlik.dealervolvo.pl

Sekretarka

Anna
Nowak

Anna Nowak

(61) 895 81 50

a.nowak@karlik.dealervolvo.pl

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych promocjach?

zapisz się do newslettera